Galeri

MEKATRONİK BOBİN SARIM MAKİNASI CDK - 02

Meka-Tronic Koza İp Sarım Makinası
Hızlı ve kullanımı kolay ve sorunsuz iplik sarım makinası.
Elektro pnumatik system yarımdı ile daha az parça kullanımı ve daha iyi tasaruf sağlamaktadır. Kullanım alanları brode ve kapitone makinalarında arka masura ipi olarak kullanılmaktadır.
Özellikler:
Ayar: Manuel
Hız: 1600 rpm
Kapasite: 6-8 Kg
Motor: Dc motor 220V, Mono faze

CD 99

Tek veya çift iğne yüksek devir, yağ banyolu zincir dikiş makinası diğer makinalardan farkı, rulmanlı sistemle, ince çaplı iğne #250 veya # 200 kumaşa en az hasarla dikiş dikebilmesi ve parça sarfiyatlarının diğer makinalara oranla % 50 den fazla tasarruf sağlaması CD99 en fazla tercih edilen makine durumuna getirmiştir. Kalın, ince, lamineli ve laminesiz kumaşlarla rahat dikiş dikebilmekte ve bunu diğer zincir dikiş makinalarından daha hızlı şekilde yapmaktadır.


CD 360

Tercihe göre, bir veya iki iğneli, yüksek devirli, yuvarlak burunlu zincir dikiş, FIBC (Bigbag çuval) için kullanılan yağdanlık özellikli endüstriyel dikiş makinasıdır. Bacak, kapak ve benzeri çap kesme kumaşlarının kolayca dikilebilmesi için tasarlanmıştır. Minimum 19 cm çapı, isteğe göre kolayca ve yüksek hızda dikebilme özelliğine sahiptir. CD360 dikiş makinasını diğer modellerden ayıran en önemli özelliği, yuvarlak bitişli iğne sayesinde yatak sistemi ve yağlı çalışabilmesidir. Bu sayede kalın ve ince bütün kumaşları rahatça dikebilmektedir. 

MDK 51

Overlok + Zincir Big Bag Dikiş Makinası

Overlok + zincir dikiş makinası, kullanılan alanların başında gövde yan dikişleridir.
Overlok dikişi 430 numara iğne ile yaparken zincir dikişi 300 numara iğne ile yapmaktadır.
İstenilmesi durumunda overlok 300 numara, zincir ise 250 numara iğneye göre ayarlanabilmektedir.

Not: CAN MAKİNA dikiş makinalarında ister Tek İğne(1) ister Çift İğne (2) opsiyonlarında fiyat farkı bulunmamaktadır.